Měna
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Nabízíme rychlé lodní dopravy do celého světa
Nejlepší služby, vítejte k oblíbeným, a řekněte svým přátelům a rodině, Příjemné nakupování!

Zavázali jsme se k vaší plné spokojenosti. Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky, budeme rádi akceptovat výnosy.

Neprané, nenošené, nebo nakoupeny od našeho internetového obchodu vadné výrobky mohou být vráceny do 14 dnů po obdržení vrácení peněz nebo výměnu. Všechny položky se vrátil k nám musí být v původním stavu, tj neopotřebenými, neprané, všechny tagy připojen. V opačném případě bude projekt
být vráceny.

zpátečníPokud si nejste úplně spokojeni s objednávkou, nebo v případě, že je rozdíl, tak si prosím veškerou dokumentaci a balení a odeslání e-mailu nebo instant on-line nás kontaktovat. Poté, poskytneme vám s dalšími instrukcemi.

1. My pouze umožnit dokončení projektu způsobit problémy na naší náhrady.

2. Jestliže návrat balíku nezahrnuje veškeré příslušenství, je to s díly, příslušenství a náklady na náhradní díly bude odečtena z celkové ceny výrobku, jedinou zárukou je částečně vratných.

3. Pokud z nějakého důvodu je nutné změnit jeho velikost, barvu nebo náhrady v rámci "Na rozdíl od" důvodů, bude odečtena od celkových nákladů na doručení ceně výrobku.

výměna1. Přijímáme 15 dní za jinou velikost či barvu původního data objednávky zásilky výměny. Udělej si svůj číslo objednávky, kontaktujte nás, náš zákaznický servis vám pomohl. Chcete-li změnit styl jiném projektu, musíte se vrátit své zboží vráceno (v závislosti na návratové politiky) a novou objednávku pro svůj oblíbený styl

2. Před vrácením zboží, musíte nás kontaktovat. Všechny položky zasílané zpět k nám musí být v původním stavu, to znamená, že nenosí, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami náhodné. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny Vašeho přání.

3. Nechceme zahrnovat výměnu nákladní, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a expedici zboží vyměnili zpět do svého poštovné a balné. Doporučujeme, abyste přidávat položky poslat do našeho sledování a pojištění pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědný za ztrátu zásilky. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný.

zpět
Copyright © 2020 ecodiesel.cz. Powered by ecodiesel.cz